Często zadawane pytania

Loading
loading..

slub-wawa3

 

– Z jakim wyprzedzeniem należy zarezerwować termin zdjęć ślubnych?
Generalnie przy rezerwacjach terminów na fotografię ślubną panuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”. Finalna rezerwacja terminu polega na podpisaniu umowy i wpłaceniu zadatku. Na ogół młode pary rezerwują termin na rok przed ceremonią, czasami trochę wcześniej.

– Jakiego sprzętu używasz?
Używam dwóch lub trzech profesjonalnych korpusów Canona 5D, 7D i 20D które w połączeniu z jasnymi obiektywami L, dają wyjątkową jakość zdjęć oraz pozwalają na pracę w najtrudniejszych warunkach. Praca z dwoma aparatami, pozwala mi na używanie dwóch jasnych obiektywów jednocześnie, co daje bardziej różnorodne kadry oraz pozwala, w razie awarii jednego z aparatów, na dalszą pracę bez przerw. Przy wyborze fotografa lepiej mieć pewność że posiada on odpowiedni sprzęt zapasowy.

– Jaki preferujesz styl pracy podczas dnia ślubu?
W dniu Waszego ślubu jestem głównie reporterem. Dokumentuję Was i otaczający świat takim jaki jest. Wyłapuję ważne momenty, czyste emocje i piękne chwile tego dnia. Każdy ślub jest dla mnie nową przygodą, którą przeżywam razem z Wami, dlatego każdy jest niepowtarzalny i nieszablonowy.

– Czy udzielasz wskazówek i porad młodej parze jak się przygotować do zdjęć z reportażu i sesji plenerowej?
Tak, po podpisaniu umowy i jeszcze raz na kilka dni przed ślubem ostatecznie ustalamy i omawiamy cały scenariusz. Także w dniu ślubu staram się służyć wam swoim doświadczeniem.

– Czy możemy zrobić sobie zdjęcia pozowane z rodziną i znajomymi?
Oczywiście że tak. Zdjęcia takie mogę zrobić w dowolnym momencie reportażu. Mogę również zaaranżować mini studio i wykonać mini sesję zdjęciową z rodziną i goścmi.

– Czy na ciemnej sali weselnej używasz dodatkowego oświetlenia?
Jeśli zastane oświetlenie sali nie spełnia moich oczekiwań co do ilości i jakości światła to używam własnego specjalnego oświetlenia zapewniającego że zdjęcia z waszego wesela będą dobrze naświetlone i klimatyczne.

– Czy możemy zrobić mini ślubną sesję plenerową w dniu ślubu?
Jak najbardziej! Jeśli tylko znajdziecie trochę czasu to możemy zorganizować mini sesję plenerową.

– Czy możemy pojechać na plener ślubny w góry czy nad morze?
Wszystko zależy od Was, osobiście z wielką przyjemnością pojadę z Wami na sesję ślubną w niemal dowolne miejsce na ziemi. Piękny zachód słońca w Świnoujściu nad morzem? Wschód słońca w górach? A może sesja za granicą w Londynie, Paryżu czy Kopenhadze?

– Czy dostaniemy ślubne zdjęcia na płycie DVD?
Oczywiście! Do każdego reportażu ślubnego oddaję zdjęcia w wysokiej rozdzielczości gotowe do zamawiania odbitek.

– Kiedy będziemy mogli zobaczyć nasze zdjęcia ślubne?
Wasze zdjęcia ślubne w pełni obrobione i gotowe do pokazania światu będą ok. 2 tygodnie po waszym ślubie/sesji plenerowej. Dostarczę również link do waszej prywatnej galerii ze zdjęciami.

– Czy prowadzisz legalną działalność gospodarczą?
Tak, jestem legalnie działającym przedsiębiorcą. Odprowadzam podatki i podpisuję z klientami umowy, możecie być dzięki temu pewni że zjawię się w dniu ślubu, wykonam należycie swoją pracę i wywiąże się całkowicie z wszelkich ustaleń.

 

zdjęcia ślubne Świnoujście + sesja ślubna Świnoujście + naturalna fotografia ślubna + fotografia ślubna Świnoujście
fotograf Świnoujście + oferta ślubna + fotograf na ślub ceny + fotograf na ślub Świnoujście + sesja ślubna+Świnoujście

Layout mode
Predefined Skins
Custom Colors
Choose your skin color
Patterns Background
Images Background