o Mnie

Loading
loading..

Zdjęcia ślubne w kościele

krzysztof-wasitaNazywam się Krzysztof Wasita fotografia jest moją pasją od prawie 30 lat. Na co dzień mieszkam w pięknym Świnoujściu. Kocham fotografować ludzi, zwłaszcza tych zakochanych, z przerwami fotografią ślubną zajmuję się od ponad 10 lat. Z przyjemnością zatrzymam na zdjęciach Wasze magiczne chwile i momenty.

Plenerowe sesje ślubne, klasyczne jak i te nieco szalone ze scenariuszem organizuję w całej Polsce i Europie. Zawsze dbam o detale i szczegóły, które stanowią o wartości zdjęcia i przekazie jaki został w nim zawarty.  Fotografia ślubna jest dla mnie wielką pasją i czerpię z niej ogromną radość. Jest to jednak wielka odpowiedzialność, do której zawsze jestem przygotowany w ponadprzeciętny sposób. Sprzęt jakim się posługuje to profesjonalne lustrzanki i obiektywy Canona. Zawsze posiadam zapasowe body i lampy, całość dokładnie sprawdzam każdorazowo przed pracą.

W podziękowaniu za zaufanie jakim mnie obdarzacie w tak wyjątkowym i ważnym dniu, podaruję Wam pełne pięknych momentów i emocji zdjęcia, niesamowite albumy i autorską animacją opowiadającą waszą wspólną historię.
W dzisiejszych czasach niemal wszyscy doceniają wartość fotografii, chwytanie na zdjęciach ulotnych chwil, które można po latach z łezką w oku oglądać z wnuczkami jest pasją milionów polaków.

Jeśli szukacie fotografa, który uwieczni piękne chwile waszego dnia ślubu chętnie wysłucham waszej historii, tego co sprawiło że taki dzień właśnie nadchodzi i jak chcecie bym uwiecznił te chwile. Zapraszam do kontaktu

Layout mode
Predefined Skins
Custom Colors
Choose your skin color
Patterns Background
Images Background